Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe - Maciej Kasperkiewicz


Idź do treści

Przykładowe produkty

Oferta

Kolektory słoneczne

Chcesz obniżyć koszty ogrzewania swojego domu? Możesz to zrobić przez zamontowanie kolektorów słonecznych i wykorzystanie energii słonecznej. Kolektory nie tylko zmniejszą Twoje rachunki, ale ochronisz również środowisko - wykorzystując 6m2 powierzchni kolektorów ograniczysz emisję dwutlenku węgla do atmosfery o około tonę rocznie! Kolektory bardzo wspomagają system grzewczy, jaki mamy zamontowany w domach.

Decydując się na zamontowanie kolektorów słonecznych przez naszą firmę, możesz być pewien, że otrzymasz produkt najwyższej jakości, a instalacja zostanie wykonana z najwyższą starannością. W naszej ofercie znajdują się nie tylko same kolektory słoneczne, ale również całe systemy solarne.

Rekuperatory

Rekuperatory zaliczane są do urządzeń wentylacyjnych z odzyskiem ciepła najnowszej generacji. Przeznaczone są dla domów jednorodzinnych, mieszkań oraz innych niewielkich obiektów, np. biur.
Wymienniki przeciwprądowe zapewniają wysoką sprawność central na poziomie nawet do 95 proc. Cicha praca central jest możliwa dzięki szczelnej izolacji urządzenia.

Rekuperatory są bardzo oszczędne. Obniżają zużycie energii, a filtry dają pewność czystości powietrza na poziomie zapobiegającym przedostawaniu się zanieczyszczeń do pomieszczeń, a także chronią przed zabrudzeniem wymiennik i wentylatory rekuperatora.

C:\Users\Ania\Desktop\kasperkiewicz www\rekup.png
Error File Open Error

Pompy ciepła

Rosnące ceny energii i coraz większe obciążenie środowiska naturalnego daje wyraźny sygnał: czas najwyższy zacząć myśleć o alternatywnych formach pozyskiwania energii. Energia odnawialna jest energią przyszłości, a pompy ciepła są wspaniałym rozwiązaniem, by efektywnie wykorzystywać tę bezpłatną energię. W ten sposób można być nie tylko bardziej niezależnym, ale także chronić środowisko naturalne i własny portfel.

Pompa ciepła może korzystać z trzech podstawowych rodzajów źródła ciepła : wspomnianego powietrza, gruntu lub wód gruntowych. Ogólnie rzecz biorąc najwyższe sprawności pracy uzyskują pompy ciepła pobierające ciepło z wody, a także z gruntu. Pompy pobierające ciepło z powietrza uzyskują niższe sprawności pracy, ale pozwalają zmniejszyć koszty związane z inwestycją dzięki uniknięciu prac ziemnych.

Kotły gazowe

Ciepło wcale nie musi być drogie! Kotły gazowe najlepszych marek optymalnie wykorzystują gaz opałowy i oferują wysoki komfort ogrzewania, także ciepłej wody użytkowej!

Kocioł pulsacyjny

Kocioł pulsacyjny to jedno z najbardziej zaawansowanych osiągnięć w dziedzinie gazowych kotłów kondensacyjnych. Korzysta z zasady spalania gazu, opracowanej i stosowanej pierwotnie w silnikach lotniczych.

Kotły z podajnikami

Kotły z podajnikami zalicza się do grupy kotłów niskotemperaturowych, przeznaczonych do instalacji wodnych systemu otwartego w układzie grawitacyjnym albo z obiegiem wymuszonym.

Kotły z podajnikiem przeznaczone są, w zależności od konstrukcji, do spalania paliw stałych takich jak:eko-groszek, miał węgla kamiennego, drewno, biopaliwa, pellet, pestki owoców, ziarna zbóż. Dzięki zastosowaniu zasobnika paliwa i automatycznego dozowania opału, a także elektronicznego systemu kontroli spalania, kotły z podajnikiem posiadają kilkudniową stałopalność i nie wymagają ingerencji nawet do pięciu dni.

Kotły posiadają również ruszta zastępcze pozwalające na tradycyjne spalanie paliw stałych nawet w przypadku braku zasilania elektrycznego.

Klimatyzacja

Klimatyzacja powietrza, niegdyś po prostu luksus, obecnie staje się standardem, a często wręcz koniecznością. Technologia nie tylko pomaga stwarzać chłodniejsze i bardziej komfortowe, klimatyzowane powietrze w domach i miejscach pracy, ale także zdrowsze. Odpowiednia temperatura powietrza w pomieszczeniu daje nie tylko poprawę komfortu fizycznego i emocjonalnego, ale również zwiększa naszą efektywność.


Piaskowce


Piaskowiec jest naturalnym kamieniem ozdobnym, który z łatwością poddaje się obróbce. Jest odporny na wszelkie warunki atmosferyczne. Obecnie jest szeroko stosowany w budownictwie, idealnie nadaje się na elewacje, schody, tarasy, murki, ogrodzenia, ścieżki ogrodowe, oczka wodne, podjazdy, ogródki skalne, altany, grille, kominki, itp.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego